Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.
Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací
ZAVŘÍT
 

Obchodní podmínky


Provozovatelem internetového obchodu Dobra-krmiva.cz je Martin Král, IČ: 44749481.

Nákupní řád

1. Každý zákazník je povinen seznámit se před nákupem s obchodními podmínkami internetového obchodu DOBRÁ KRMIVA. Neznalost těchto obchodních podmínek neomlouvá. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami.

2. K uskutečnění nákupu je nutné vyplnění formuláře. Jeho vyplněním zákazník souhlasí ve smyslu zákona na ochranu osobních údajů s ukládáním jeho osobních údajů provozovatelem DOBRÁ KRMIVA pro účely jednoznačné identifikace zákazníka a následné správné doručení zboží. Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje zákazníka budou používány výhradně pro jeho vnitřní potřebu evidenci zákazníka a nebudou poskytovány třetím osobám.

3. Veškeré objednávky zákazníka jsou po potvrzení provozovatelem považovány za závazné.

4. Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě DOBRÁ KRMIVA jsou uvedeny včetně DPH.

5. Zákazníci platí za zboží dobírkou, převodem na účet nebo hotově.

6. Dodací podmínky a možnosti jsou závislé na dodacích podmínkách a možnostech dodavatele. Zboží, které je skladem, jsme schopni dodat do 48 hodin od potvrzení objednávky.

7. DOBRÁ KRMIVA poskytují záruku na zboží v rozsahu uvedeném v těchto obchodních podmínkách.

8. Na reklamace se vztahuje reklamační řád uvedený v těchto obchodních podmínkách.

9. Do zaplacení kupní ceny je zboží majetkem DOBRÁ KRMIVA.

Objednávka

Pro vystavení objednávky používá zákazník formulář. Po odeslání objednávky obdrží zákazník do svého emailové schránky potvrzení objednávky od DOBRÁ KRMIVA s konečnou cenou svého nákupu. Zákazník překontroluje správnost údajů a případnou změnu nebo storno objednávky provede do 2 hodin od přijetí zprávy o potvrzení objednávky. Veškeré objednávky po tomto termínu jsou považovány za závazné. Změna a storno objednávky mohou být učiněny i telefonicky na čísle +420603836075 nebo e-mailem na adrese dobra.krmiva@seznam.cz.

Doprava

Za dobírkové zásilky, doručované poštovní nebo kurýrní službou, je účtováno poštovné a balné dle tarifů těchto doručovatelů. Lze platit i převodem na číslo účtu 2205255399/0800 a tím ušetřit za dobírku. Při platbách převodem, je bohužel po neblahých zkušenostech žádána platba PŘEDEM na udané číslo účtu, Váš variabilní symbol je číslo objednávky, po příchodu platby, odchází zboží od nás.

 

Platební podmínky

Zákazník hradí celkovou účtovanou částku hotově nebo na dobírku při předání zboží doručiteli zboží, čs. poště nebo pověřenému dopravci. Nově možnost platby platební kartou online.

Dodací podmínky a lhůty

Zboží expedujeme do 2-5 pracovních dnů od potvrzení objednávky nebo dle přání zákazníka i v expresních časech. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 12 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

Záruční podmínky

Výrobcem garantovaná trvanlivost dodávaných krmiv je 12 měsíců od data výroby a je uvedena na obalu. Na obalu je rovněž uvedena lhůta spotřeby. Při standardním uskladnění a přepravě zboží, odpovídající druhu krmiva, si krmiva uchovávají své deklarované nutriční vlastnosti po celou dobu vyznačené trvanlivosti. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při neodborném zacházení zákazníka s krmivem nebo při nevhodném uskladnění krmiva u zákazníka.

Reklamační řád

Reklamaci může zákazník uplatnit přímo u provozovatele DOBRÁ KRMIVA. Zjevné vady zboží oznamuje zákazník ihned, nejpozději pak do tří dnů ode dne dodání zboží. Skryté vady zboží zákazník reklamuje do 14 dní ode dne dodání zboží. Vzhledem k charakteru krmiv, jež jsou zbožím podléhajícím zkáze se specifickými nároky na uskladnění, nebudou pozdější reklamace vyřizovány. Po uznání reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno nebo vrácena uhrazená kupní cena. Zboží musí být vráceno v původním obalu. Doba vyřízení reklamace záleží na druhu krmiva a druhu reklamované vady.

Ochrana osobních údajů

Vyžádané osobní údaje zákazníků jsou důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se Zákonem na ochranu osobních údajů. Použitím internetového obchodu souhlasí zákazník s ukládáním některých osobních údajů. Provozovatel DOBRÁ KRMIVA údaje svých zákazníků neposkytuje žádné třetí osobě.

Způsob dodání

1. Přepravní službou GLS a Česká Pošta.

2.Číslo účtu pro platbu převodem 2205255399/0800, variabilní symbol je číslo objednávky.

3. Možnost vyzvednutí osobně v kamenné prodejně ve Šternberku na Čechove ul., zde je taky možnost zaplatit platební kartou.