Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.
Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací
ZAVŘÍT
 

Detail produktu

Calibra Joy Dog Multipack Fish Chicken Mix 4x70 g

Calibra Joy Dog Multipack Fish Chicken Mix 4x70 g

Cena: 165 Kč

Dostupnost: skladem

Balíček 4 druhů měkkých masových pochoutek Calibra. Pokud je libo kuře nebo ryby, Calibra Joy Mix je trefa do černého. Velikost pamlsků vyhovuje především středním a velkým psům. Konzistence je měkká, kousání tak nebude žádná dřina.

Balíček 4 druhů měkkých masových pochoutek Calibra. Pokud je libo kuře nebo ryby, Calibra Joy Mix je trefa do černého. Velikost pamlsků vyhovuje především středním a velkým psům. Konzistence je měkká, kousání tak nebude žádná dřina. Calibra Joy Dog Multipack jedním balením uspokojí i velké gurmány.  Multipack obsahuje:

  • Kuřecí kolečka 70 g
  • Tyčinky z lososa 70 g
  • Sandwich z tresky a kuřete 70 g
  • Sushi z tresky a kuřete 70 g

Složení:Kuřecí kolečka:kuřecí maso, kukuřičný škrob, glycerin, rostlinný protein, sorbitolAnalytické složky:hrubý protein 51 %, obsah tuků 2 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 20 % Tyčinky z lososa:Složení: rybí maso, kuřecí maso, rostlinný protein, glycerin, sorbitolAnalytické složky:hrubý protein 40 %, obsah tuků 6 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 4 %, vlhkost 20 % Sandwich z tresky a kuřete:Složení:kuřecí maso, treska, rostlinný protein, glycerin, sorbitolAnalytické složky:hrubý protein 49 %, obsah tuků 2 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 4 %, vlhkost 20 % Sushi z tresky a kuřete:Složení: kuřecí maso, treska, rostlinný protein, glycerin, sorbitolAnalytické složky:hrubý protein 35 %, obsah tuků 2 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 4 %, vlhkost 20 %